Zoznam katalógov a vyhľadávačov


Registrácia webstránky v katalógoch a vyhľadávačoch je dobrým prostriedkom, pre získanie lepšej pozície na Googli. Obecne platí, čím viac webstránok na Vás odkazuje tým lepšie. Nestačí však, aby na Vás odkazovali hocjaké stránky, tieto stránky musia mať taktiež čo najlepšiu pozíciu vo vyhľadávači (takzvaný page rank).

Registrácia vo vyhľadávačoch je dobrým prostriedkom ako získať kvalitné spätné odkazy zadarmo. Zadarmo preto, pretože takéto spätné odkazy sa častokrát kupujú.

Odporúčam Vám vyhradiť si čas a podstivo si web zaregistrovať ručne, nenechávať túto činnosť na druhých. Častokrát sa za lákavou ponukou registrácie v stovkách vyhľadávačov za minimálny poplatok skrýva podvod.

Kvalitné spätné odkazy môžete získať aj zo sociálnych sietí. Napríklad vytvorením stránky na Facebooku, či Google+, prípadne registráciou na Twitteri.

Ak chcete dosiahnúť lepšej pozície v Googli, potom je dôležité web registrovať na všetkých službách spoločnosti Google. Napríklad Google add url, Google Maps, Google+ a pod.

Aktualizované: 11.10.2019

Katalógy PR článkov

StojiZaZmienku.sk napis.sk pr-clanky.info

 

Katalógy eshopov

KatalogEshopov.sk eshopMonitor.sk eshopcentrum.sk

 

Porovnávače cien / katalógy tovaru

heureka.sk najnakup.sk pricemania.sk  tovar.sk
glami.sk favi.sk pohodo.sk

 

Katalógy firiem

Zoznam.sk MojeObchody.sk Kontakty.SME.sk Adresarfiriem.sk
Centrum.sk Best.sk webkatalog.xyz Starting.sk
Azet.sk E-Katalog.sk Server.sk Artisys.sk
Hladat.sk Inet-Zone Zambu.sk
Copyright © 2011 - 2021 NajReklama s.r.o. | ochrana osobných údajov