Reklama na Facebooku

Buďte bližšie k zákazníkom aj tam, kde trávia svoj voľný čas.

fb

Cieľom reklamnej kampane na sociálnej sieti Facebook je predovšetkým budovanie značky a PR s čím samozrjeme súvisí aj postupné získavanie nových zákazníkov.

Reklama na sociálnej sieti Facebook Vám ponúka zaujímavé možnosti cielenia (napr. oproti reklamnej kampani Google AdWords). Reklamu na Facebooku je možné cieliť napríklad na základe pohlavia, veku, záujmov, krajiny a pod.

Reklama na Facebooku je preto veľmi vhodná ak chcete „dať o sebe vedieť“ Vašej cielovej skupine. Nemusí ísť o priamy predaj. Postupne budete budovať základňu fanúšikov, s ktorými môžete následne pracovať za pomoci zdielania nových článkov, produktov, prípadne akčných ponúk.

Ak chcete len budovať fanúšikov Vašej Facebook stránky / skupiny, poteší Vás cena za like. Oproti kampani Google AdWords alebo oproti priamej propagácie Vašej stránky mimo Facebooku, je získavaníe fanúšikov cca 4 – 10 x lacnejšie. Cena za takýto like je často krát okolo 3 – 4 centov.

Aby Vaša Facebook stránka / skupina „mala šmrnc“, potrebné ju graficky prispôsobiť Vašej web stránke / eshopu, aby zákazníci vedeli, že sú na správnom mieste a že Vaša Facebook stránka odpovedá web stránke, na ktorej už boli.

Založenie a správa stránky 100€ / jednorázovo

  • vytvorenie stránky / skupiny
  • grafické prispôsobenie (logo, cover obrázok)
  • počiatočné naplnenie stránky obsahom

Pre využitie celého potenciálu stránky je potrebné pravidelne pridávať nové príspevky, informovať návštevníkov o novinkách, prípadne akciách. Ak na toto nemáte čas, vieme sa dohodnúť na pravidelnej správe stránky na mesačnej báze.

Vytvorenie platenej Facebook reklamy za 200€ / jednorázovo

  • návrh reklamných textov,
  • návrh reklamnej grafiky,
  • správne nastavenie zobrazovania reklamy a cielenia,
  • implementácia FB pixelu,
  • nastavenie remarketingových zoznamov,
  • fakturačný profil + nastavenie platieb.

Rovnako ako o neplatené príspevky je potrebné pravidelne obmieňať a nastavovať nové typy reklamy. Ak sa po našom zaškolení nebudete chcieť / mať čas starať o pridávanie nových typov reklám, radi za Vás aj tento úkon prevezmeme a o reklamu sa budeme starať dlhodobo.

Produktová reklama + dynamický remarketing

V prípade, že budete používať naše eshopové riešenie, vieme Vám za doplatok 350€ nastaviť aj dynamický remarketing s produktovou reklamou. Cena zahrňuje vytvorenie automaticky aktualizovaného exportu produktov + nasadenie sledovacích kódov.

Pri klasickom remarketingu sa zobrazuje univerzálna reklamu návštevníkom, ktorí už Váš eshop navštívili.

Pri dynamickom remarketingu sa zobrazujú konkrétne produkty, ktoré si prezerali (názov, obrázok, cena, preklik na produkt). Reklama sa generuje vždy z aktuálneho zoznamu produktov vo Vašom eshope, bez nutnosti manuálneho prepisovania údajov.

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás!