Registrácia domény

Potrebujete zaregistrovať doménu ? Žiaden problém, overte si či je voľná.

Zadajte názov domény

Potrebujete zaregistrovať doménu ?

V rámci našich služieb Vám zabezpečíme aj registráciu domény. Domény .sk, .cz, .eu, .com, .info registrujeme za 20€ / rok. Samozrejme ponúkame aj spoľahlivý webhosting.

Ako vybrať správny názov domény?

  1. Jednoduché zapamätanie – Nechcete byť spoločnosťou, ktorej názov webovej stránky si nikto nezapamätá. Ak si ľudia zapamätajú názov Vašej webovej stránky radi to povedia svojim priateľom a známym.
  1. Unikátny názov – Mať podobnú doménu  ako má konkurencia je začiatok konca. Nepoužívajte chybnú verziu domény, ktorá už existuje. To isté platí o pomlčkových / bezpomlčkových verziách už existujúcej domény.
  1. Uľahčite písanie –  Zvoľte si jednoduchý názov domény, ktorý sa ľahko vyslovuje, vyhnite sa komplikovaným slovám a zdvojeným písmenám.
  1. Kľúčové slová  –  Ak začínate s vytváraním názvu domény premýšlajte akých 5 slov definuje oblasť, kde podnikáte.  Ak je Vašou oblasťou napr.  cestovanie, Vaše kľúčové slová budú : dovolenka, zájazd, letná dovolenka, dovolenka pri mori…
  1. Krátky názov – Krátke mená sú jednoduché a ľahko zapamätateľné.
  1. Nepoužívajte pomlčky a čísla – Vyhnite sa číslam a pomlčkám je to mätúce a zavádzajúce.
  1. Vyhnite sa pravopisným chybám
  1. Budúce rozšírenie ponuky –  Ak zakladáte eshop s plánovaným rozšírením produktov v budúcnosti, uprednostnite univerzálny názov pred názvom zameraným na konkrétnu skupinu výrobkov.