Marketing v porovnávačoch cien

Využite potenciál porovnávačov cien na plno !

reklama v porovnavacoch cien

Veľa obchodníkov nevyužíva potenciál porovnávačov cien na plno. Na to, aby sa Váš eshop využíval celý potenciál daného porovnávača cien, potrebné je zvládnuť technické, funkčné a obsahové požiadavky daného porovnávača cien.

So všetkými požiadavkami Vám vieme pomôcť. Ak zveríte tvorbu eshopu do našich rúk, popísané služby budete mať od nás samozrejme v cene eshopového riešenia. Ak už eshop vlastníte, no neviete si poradiť s porovnávačmi cien, radi Vám pomôžeme.

Optimalizácia obsahu produktov

Na to, aby sa Váš eshop zobrazoval v porovnaní cien alebo v katalógu produktov správne, potrebné je mať správnym spôsobom pripravené popisy produktov, zaradenie do kategórie, vyplnené identifkátory a iné požiadavky. Radi sa pozrieme na možnosti Vášho eshopu, XML feedu a navrhneme potrebné zlepšenia.

Technická stránka prepojenia

Na to, aby sa Váš eshop vôbec zobrazoval v porovnávačoch cien je potrebné mať správne po technickej stránke pripravené prepojenie na porovnávač cien (XML feed). Každý porovnávač cien vyžaduje iný formát údajov.

XML feed dokážeme zhotoviť pre niekoľko eshopových systémov. Ak Váš eshop systém medzi ne nepatrí, radi Vám aspoň pripravíme zoznam pripomienok na zlepšenie Vášho aktuálneho XML feedu pre Vášho programátora.

Doplnkové služby porovnávačov cien

Získavanie spätnej väzby od zákazníkov. V porovávači cien Heuréka.sk ide o službu „Overené zákazníkmi“, v porovnávači Pricemania.sk „Obchod odporúčaný zákazníkmi“, v porovnávači Najnakup.sk „Odporúčaný obchod“ atď. Pre implementáciu tejto služby je opäť potrebné zvládnuť isté technické prepojenia

Meranie konverzií. Ak platíte

Dostupnostný XML feed. Ide o samostatný XML feed, ktorý posiela porovnávaču cien informáciu o tom, na ktorom sklade je daný produkt k dispozícii (ak ste väčší obchod a máte viacero odberných miest).

Aj tieto problémy Vám dokážeme vyriešiť :-)

  1. XML feed nespĺňa technickú špecifikáciu, nieje možné importovať produkty.
  2. PPC program je aktivovaný , produkty sa importovali, no nezobrazujú sa v katalógu (resp. zobrazuje sa len časť).
  3. PPC program je aktivovaný, produkty sa importovali, no nenezobrazujú sa v porovnávači cien.

Kompletný audit pre 1 porovnávač cien za 150€ / jednorázovo

Súčasťou auditu bude:

  • kontrola XML exportu z technickej stránky + dodanie odporúčaní pre programátora
  • kontrola XML exportu z marketingovej stránky + dodanie odporúčaní pre správcu eshopu
  • 2 hodiny konzultácií

 

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás!