Povedali o nás

Slovami našich klientov.

Dominik Kanaet, www.kdecor.sk

Výborná komunikácia od prvého telefonátu až po koniec realizácie. Podmienky tak ako boli dohodnuté boli dodržané, tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

 

Vajda René, www.toptacky.eu

Veľmi ochotný, zakaždým nám sú sprostredkované tie najlepšie rady. So službami sme maximálne spokojní a vrelo ich odporúčame aj ďalším budúcim zákazníkom. Maximálna spokojnosť z našej strany.

 

Martin Dzurovčák, www.luvita.sk

Ochotný a slušný prístup, k dispozícii vždy keď sme sa dohodli. Ochota odpovedať na otázky, spokojnosť vždy na mieste.Určite odporúčam, ďakujem.

 

Imre Pasztor, www.pecmaniak.store

Ďakujem za rýchle vytvorenie e shopu pecmaniak.store, následovné zaučenie, doladenie a ochotu. Rýchla komunikácia, okamžité reagovanie na naše požiadavky. S ich prácou som veľmi spokojný. Doporučujem!

 

Eva Tóthová, www.damska-moda.sk

Bola som spokojná, splnili všetky moje požiadavky ohľadom eshopu, ochota vyriešiť prípadné problémy aj po spustení eshopu, rýchlosť a dobrá komunikácia.

 

Andrej Jurčišin, www.pampusikfashion.sk

Ďakujeme za tvorbu nášho nového a zároveň prvého e-shopu. Kladne hodnotíme profesionálny prístup, výbornú komunikáciu, rýchlosť, kvalitné poradenstvo na školení i mimo neho. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

 

Jozef Valach, www.ekoadomov.sk

Veľké ďakujem vám za kvalitne spravený eshop. Rýchle doplnenie mojich návrhov a zmien. Vrelo odporúčam :)

 

Patrik Podobník, www.nutrigym.sk

Maximálna spokojnosť, jasné a rýchle jednanie v prípade otázok, profesionálny prístup.

 

Mgr. Viliam Barényi, www.pozicajsihracku.sk

Chcem poďakovať celému tímu spoločnosti Najreklama za vytvorenie nášho eshopu podľa našich predstáv a za všetky naše otázky, pripomienky, na ktoré ste nám odpovedali rýchlo a ochotne. Spolupráca s Vami bola na vysokej pracovnej a obchodnej úrovni.

 

Miriam Zemková Štarková, www.liberaterra.sk

Veľmi pekne ďakujem za výbornú a rýchlu komunikáciu, veľkú ochotu, ústretovosť a tiež odbornosť pri tvorbe e-shopu LiberaTerra.sk.
Ešte raz ďakujeme.

 

Mária Šestaková, www.sassydesign.sk

Rada by som pochválila tím najreklama.sk. Sú šikovní a odviedli vynikajúcu prácu. Pozitívne hodnotím aj komunikáciu s klientom. Vrelo odporúčam!!

 

PureGainss s.r.o. – Balázs Nyársik, www.puregainss.com

Týmto by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať pánovi Syčevovi a jeho pracovnému tímu za profesionálny prístup, ochotu a rýchle vybavenie. Spoluprácu hodnotíme nadštandardne. Naše odporúčanie určite získali! Do budúcna prajeme veľa pracovných úspechov a spokojných klientov.

 

Roland Lőrincz, www.softprem.sk, eshop.softprem.sk

Chcem sa poďakovať NajReklama.sk za skvelú prácu pri tvorbe mojej web stránky a e-shopu. Boli vytvorené presne ako som to požadoval, v úzkej spolupráci s programátorom, pánom Dávidom Gmitrom, ktorý mi vždy ochotne poradil a pomohol a za to sa mu chcem aj pekne poďakovať. V NajReklama sk. ste v dobrých rukách. Odporúčam aj ostatným.

 

Miroslav Slemenský, www.verneemobile.sk

Celý tím Najreklamy bol počas tvorby nášho e-shopu: www.verneemobile.sk veľmi prívetiví, ochotní.
Vždy sa snažili pomôcť, vysvetliť a niekedy aj opakovať ak človek nepochopil.
Telefonicky a cez skype sme dokázali riešiť tvorbu nášho e-shopu bez akýchkoľvek problémov.
Smelo odporúčam ich prácu!

 

Marcela Madová, www.comfortcarecompany.nl, .sk

So spoluprácou som bola veľmi spokojná. Komunikácia na diaľku prebehla bez akýchkoľvek problémov. Na všetko som dostala rýchlu a profesionálnu odpoveď. Oceňujem ochotu pomôcť a pozitívny prístup k práci. Určite doporučujem.

 

Monika Šály Bradiaková, www.bingospakozmetika.sk

Profesionálny prístup, kreatívna tvorba, promptnosť… Splnia každú požiadavku klienta. S výsledkom e – shopu a so spoluprácou s touto firmou som nadmieru spokojná.

 

Marketing director – Keune, www.keune.sk

Najlepšia spolupráca vytvárania e-shopov v SR.Rýchlosť,odbornosť,pozitívne myslenie atd. – skutočne ťažko sa mi hľadá, čo by sa dalo skritizovať. Za 10 rokov sme vytvorili 4 e-shopy a spolupráca s najreklamou bola bezkonkurenčne špičkou.

 

Milan Vanek, www.mvshop.sk

So spoločnosťou NajReklama s.r.o. som spokojný . Vyhoveli vo všetkom čo som potreboval . Bezproblémová a rýchla komunikácia .

 

Slávka Hutyrová, www.bionative.sk

Odporúčam služby Najreklama s.r.o. Dali sme si robiť eshop a sme spokojní. Musím vyzdvihnúť hlavne ústretovosť a trpezlivosť v komunikácii. Vždy mi ochotne všetko vysvetlili. Celkovo veľká spokojnosť.

 

Branislav Jánoš – ROCES, www.roces.sk

Profesionálny prístup, ochota a ústretovosť. Z mojej strany maximálna spokojnosť. Ďakujem.

 

Martina Piatnicová, www.prodigiousstyle.sk

Veľké ďakujem tímu naj Reklama. Splnili moju predstavu a s výsledkom ich práce som veľmi spokojná. Ak hľadáte niekoho kto vám poradí v danej oblasti, vysvetli, pomôže a jedná s vami na úrovni tak Naj Reklama je to správne riešenie.

 

Simona Šurmajová, www.stylefashion.sk

Profesionálny prístup ku klientovi, serióznosť, promptnosť .. Ochota pomôcť a poradiť. Odporúčam túto reklamnú firmu všetkým, ktorí chcú mať prezentáciu svojej firmy na vysokej úrovni ! NajReklama s.r.o. Je naozaj NAJ.

 

Kristína Kypusová, www.cupilupi.sk

Veľmi pekne ďakujeme tímu NajReklamy za super spoluprácu, ochotu a profesionálne jednanie.

 

Ing. Martina Kulková, www.pizzagalileo.sk

Spoločnosť NajReklama s.r.o. ma zaujala predovšetkým vďaka existujúcim projektom, na ktorých predtým pracovali a vysokou flexibilnosťou spolupráce. Ochota maximálne splniť všetky moje požiadavky bola pre mňa veľkým plusom. Spojením bezproblémovej komunikácie, kreatívnosti a profesionálneho prístupu si získali moje sympatie. Odporúčam služby spoločnosti NajReklama s.r.o. pre vysokú kvalitu práce a prijateľné cenové požiadavky. Ďakujem

 

Magdaléna Kandračová, www.madlene.sk

S prácou spoločnosti NajReklama s.r.o. som maximálne spokojná, príjemná komunikácia, trpezlivosť aj s menej skúsenými zakazníkmi,vybavenie objednávky v dohodnutom čase,eshop vytvorený presne podľa mojích predstáv,odporúčam všetkým ktorí o tom uvažujú.

 

Miroslava Poláková, www.miminodomino.sk

Ďakujem za spoluprácu. S tvorbou e-shopu som maximálne spokojná. Rovnako tak aj s ústretovosťou, ochotou pomôcť a poradiť, profesným a ľudským prístupom. Rada Vás odporúčam ďalej.

 

Iveta Csizmaziová, www.multicarteam.sk

Spoločnosť NajReklama s.r.o. som oslovila na základe recenzii a hodnotenia predchádzajúcich zákazníkov. Myslím že som dobre spravila. Ochotní, ústretoví, spoľahliví a nakoniec aj dobrá cena. Práve toto sú silné stránky spoločnosti NajReklama s.r.o. a to sa dnes cení. Dnes som dostala pochvalu od zákazníka za prehľadnosť a spracovanie e-shopu, čo je najlepšia vizitka jeho práce. Môžem vrelo odporučiť. Ďakujem za vytvorenie e-shopu.

 

Peter Revický, www.galeatactical.sk

Na spoločnosť NajReklama s.r.o. sme sa obrátili vďaka odporúčaniu jedného z ich predchádzajúcich klientov.
S ich prácou sme taktiež veľmi spokojní. Bezproblémová a rýchla komunikácia, okamžité reagovanie na naše požiadavky.
Ich služby môžme odporučiť každému.

 

Ing. Milan Krasňan, www.promaenergo.sk

S prácou spoločnosti NajReklama s.r.o. som veľmi spokojný. Sú komunikatívni, kreatívni a spoľahlivi.

 

Michal Šipka, www.predajmito.sk

Vrelo odporúčam všetkým. Som veľmi spokojný.

 

Vladimír Štec, www.zlatanotok.eu

So spoločnosťou NajReklama s.r.o. bola bezproblémová spolupráca. Ďakujem ešte raz.

 

Mgr. Pavol Baňacký, www.procomat.sk

Maximálna spokojnosť s výsledkom objednávky, ako aj s rýchlosťou výroby a komunikáciou počas nej.

 

Zuzana Osúchová, www.duos.sk

Spoľahliví, ochotní a hlavne trpezliví ľudia. Ochotne pomôžu a poradia. S ich prácou som veľmi spokojná. Doporučujem !!!

 

Dominika Držiková, www.2dad.sk

Veľmi si pochvaľujem spoluprácu so spoločnosťou NajReklama s.r.o.. Stránka dopadla perfektne, zákazníci, ako aj majitelia značiek prevádzkovaných na našom e-shope, si pochvaľovali moderný,pekný ale aj funkčný vzhľad stránky. Naj Reklama má aj moje vrelé odporúčania.

 

Mgr. Nikola Hergovitsova, www.marri.sk, www.artshop.marri.sk

Touto cestou Vám prejavujem vďaku za ústretovosť a prekvapivú rýchlosť pri riešení našich požiadaviek a som rada, že sme si na začiatku rozbiehania nášho biznisu vybrali Vás.

 

Ivajlo Totev, www.pozemkyvbulharsku.sk, www.lacnejsieakoinde.sk

Poďakovanie za rýchle vytvorenie e shopu, aj webu, následovné zaučenie a doladenie. Cením si rýchlej komunikácie a riešenie problémov. So službami som veľmi spokojný.

 

Ing. Katarína Janičinová, www.katarinkak.sk

Stále objavujem nové veci, ktoré mi uľahčujú prácu s eshopom. Ešte raz ďakujem za celkovú spoluprácu, so stránkou som veľmi spokojná a chválim vás kade chodím.

 

Silvia Kaľavská, www.primarkomoda.sk

Som spokojná s prácou spoločnosti NajReklama s.r.o.. Dobrá komunikácia a výborný výsledok. Odporúčam.

 

Peter Sadloň, www.allgood.sk

Ďakujem za bezproblémové vytvorenie eshopu! Odporúčam určite všetkým. Ja ako začiatočník a laik som bol spokojný najmä s vysvetlovaním rôznych funkcií v jazyku, ktorý som nemal problém pochopiť. Nech sa Vám darí a ešte raz ďakujem!

 

Zuzana Čomorová, www.mibexstavby.sk

So službami a spoluprácou som mimoriadne spokojná. Veľmi ústretoví, ochotný prístup a promtné reakcie.

 

Ján Pivarník, www.hannelstouch.sk

Skvelá komunikácia, ústretovosť, ochota, pochopenie, profesionalita, trpezlivosť. Veľmi pekne ďakujeme za spoluprácu s nami pri vytvorení našej Web stránky. Máte naše odporúčania a tešíme sa na prípadnú dalšiu.

 

Zuzana Hricová, www.verodesign.sk

Určite odporúčame , pretože v NajReklame nám vždy poradili, pomoholi a spravili všetko na našej stránke, o čo sme ho požiadali. ĎAKUJEME.

 

Ing. Jozef Drahovský, www.jankinetorty.sk

Ďakujem za spoluprácu a ochotu. Som nadmieru spokojný ako s prístupom a ochotou a samozrejme rýchlosť akou prebehla spolupráca, naozaj môžem len odporučiť.

 

Alena Kravecová, www.bizal.sk

Rada by som vyjadrila spokojnosť s prerábkou mojej webstránky. Stránka bola hotová v krátkom časovom období, vo veľmi dobrej kvalite, za vynikajúcu cenu. S tvorcami stránky sa mi komunikovalo veľmi dobre, boli neustále k dispozícii a ochotní.

 

Jozef Križan, www.krizanad.sk

Ďakujem veľmi pekne za vytvorenie webstránky. Skvelá spolupráca.

 

Ing. Marianna Janotková, www.uctovnictvo-mm.sk

Chcem sa poďakovať za rýchle, profesionálne vytvorenie webstránky a maximálnu ochotu pomôcť vyriešiť akékoľvek nejasnosti v danej oblasti. So spoluprácou som veľmi spokojná.

 

+ pridať referenciu