Povedali o nás

Slovami našich klientov.

Vajda René, www.toptacky.eu

Veľmi ochotný, zakaždým nám sú sprostredkované tie najlepšie rady. So službami sme maximálne spokojní a vrelo ich odporúčame aj ďalším budúcim zákazníkom. Maximálna spokojnosť z našej strany.

 

Martin Dzurovčák, www.luvita.sk

Ochotný a slušný prístup, k dispozícii vždy keď sme sa dohodli. Ochota odpovedať na otázky, spokojnosť vždy na mieste.Určite odporúčam, ďakujem.

 

Imre Pasztor, www.pecmaniak.store

Ďakujem za rýchle vytvorenie e shopu pecmaniak.store, následovné zaučenie, doladenie a ochotu. Rýchla komunikácia, okamžité reagovanie na naše požiadavky. S ich prácou som veľmi spokojný. Doporučujem!

 

Eva Tóthová, www.damska-moda.sk

Bola som spokojná, splnili všetky moje požiadavky ohľadom eshopu, ochota vyriešiť prípadné problémy aj po spustení eshopu, rýchlosť a dobrá komunikácia.

 

Andrej Jurčišin, www.pampusikfashion.sk

Ďakujeme za tvorbu nášho nového a zároveň prvého e-shopu. Kladne hodnotíme profesionálny prístup, výbornú komunikáciu, rýchlosť, kvalitné poradenstvo na školení i mimo neho. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

 

Jozef Valach, www.ekoadomov.sk

Veľké ďakujem vám za kvalitne spravený eshop. Rýchle doplnenie mojich návrhov a zmien. Vrelo odporúčam :)

 

Patrik Podobník, www.nutrigym.sk

Maximálna spokojnosť, jasné a rýchle jednanie v prípade otázok, profesionálny prístup.

 

Mgr. Viliam Barényi, www.pozicajsihracku.sk

Chcem poďakovať celému tímu spoločnosti Najreklama za vytvorenie nášho eshopu podľa našich predstáv a za všetky naše otázky, pripomienky, na ktoré ste nám odpovedali rýchlo a ochotne. Spolupráca s Vami bola na vysokej pracovnej a obchodnej úrovni.

 

Miriam Zemková Štarková, www.liberaterra.sk

Veľmi pekne ďakujem za výbornú a rýchlu komunikáciu, veľkú ochotu, ústretovosť a tiež odbornosť pri tvorbe e-shopu LiberaTerra.sk.
Ešte raz ďakujeme.

 

Mária Šestaková, www.sassydesign.sk

Rada by som pochválila tím najreklama.sk. Sú šikovní a odviedli vynikajúcu prácu. Pozitívne hodnotím aj komunikáciu s klientom. Vrelo odporúčam!!

 

PureGainss s.r.o. – Balázs Nyársik, www.puregainss.com

Týmto by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať pánovi Syčevovi a jeho pracovnému tímu za profesionálny prístup, ochotu a rýchle vybavenie. Spoluprácu hodnotíme nadštandardne. Naše odporúčanie určite získali! Do budúcna prajeme veľa pracovných úspechov a spokojných klientov.

 

Roland Lőrincz, www.softprem.sk, eshop.softprem.sk

Chcem sa poďakovať NajReklama.sk za skvelú prácu pri tvorbe mojej web stránky a e-shopu. Boli vytvorené presne ako som to požadoval, v úzkej spolupráci s programátorom, pánom Dávidom Gmitrom, ktorý mi vždy ochotne poradil a pomohol a za to sa mu chcem aj pekne poďakovať. V NajReklama sk. ste v dobrých rukách. Odporúčam aj ostatným.

 

Miroslav Slemenský, www.verneemobile.sk

Celý tím Najreklamy bol počas tvorby nášho e-shopu: www.verneemobile.sk veľmi prívetiví, ochotní.
Vždy sa snažili pomôcť, vysvetliť a niekedy aj opakovať ak človek nepochopil.
Telefonicky a cez skype sme dokázali riešiť tvorbu nášho e-shopu bez akýchkoľvek problémov.
Smelo odporúčam ich prácu!

 

Marcela Madová, www.comfortcarecompany.nl, .sk

So spoluprácou som bola veľmi spokojná. Komunikácia na diaľku prebehla bez akýchkoľvek problémov. Na všetko som dostala rýchlu a profesionálnu odpoveď. Oceňujem ochotu pomôcť a pozitívny prístup k práci. Určite doporučujem.

 

Monika Šály Bradiaková, www.bingospakozmetika.sk

Profesionálny prístup, kreatívna tvorba, promptnosť… Splnia každú požiadavku klienta. S výsledkom e – shopu a so spoluprácou s touto firmou som nadmieru spokojná.

 

Marketing director – Keune, www.keune.sk

Najlepšia spolupráca vytvárania e-shopov v SR.Rýchlosť,odbornosť,pozitívne myslenie atd. – skutočne ťažko sa mi hľadá, čo by sa dalo skritizovať. Za 10 rokov sme vytvorili 4 e-shopy a spolupráca s najreklamou bola bezkonkurenčne špičkou.

 

Milan Vanek, www.mvshop.sk

So spoločnosťou NajReklama s.r.o. som spokojný . Vyhoveli vo všetkom čo som potreboval . Bezproblémová a rýchla komunikácia .

 

Slávka Hutyrová, www.bionative.sk

Odporúčam služby Najreklama s.r.o. Dali sme si robiť eshop a sme spokojní. Musím vyzdvihnúť hlavne ústretovosť a trpezlivosť v komunikácii. Vždy mi ochotne všetko vysvetlili. Celkovo veľká spokojnosť.

 

Branislav Jánoš – ROCES, www.roces.sk

Profesionálny prístup, ochota a ústretovosť. Z mojej strany maximálna spokojnosť. Ďakujem.

 

Martina Piatnicová, www.prodigiousstyle.sk

Veľké ďakujem tímu naj Reklama. Splnili moju predstavu a s výsledkom ich práce som veľmi spokojná. Ak hľadáte niekoho kto vám poradí v danej oblasti, vysvetli, pomôže a jedná s vami na úrovni tak Naj Reklama je to správne riešenie.

 

Simona Šurmajová, www.stylefashion.sk

Profesionálny prístup ku klientovi, serióznosť, promptnosť .. Ochota pomôcť a poradiť. Odporúčam túto reklamnú firmu všetkým, ktorí chcú mať prezentáciu svojej firmy na vysokej úrovni ! NajReklama s.r.o. Je naozaj NAJ.

 

Kristína Kypusová, www.cupilupi.sk

Veľmi pekne ďakujeme tímu NajReklamy za super spoluprácu, ochotu a profesionálne jednanie.

 

Ing. Martina Kulková, www.pizzagalileo.sk

Spoločnosť NajReklama s.r.o. ma zaujala predovšetkým vďaka existujúcim projektom, na ktorých predtým pracovali a vysokou flexibilnosťou spolupráce. Ochota maximálne splniť všetky moje požiadavky bola pre mňa veľkým plusom. Spojením bezproblémovej komunikácie, kreatívnosti a profesionálneho prístupu si získali moje sympatie. Odporúčam služby spoločnosti NajReklama s.r.o. pre vysokú kvalitu práce a prijateľné cenové požiadavky. Ďakujem

 

Magdaléna Kandračová, www.madlene.sk

S prácou spoločnosti NajReklama s.r.o. som maximálne spokojná, príjemná komunikácia, trpezlivosť aj s menej skúsenými zakazníkmi,vybavenie objednávky v dohodnutom čase,eshop vytvorený presne podľa mojích predstáv,odporúčam všetkým ktorí o tom uvažujú.

 

Miroslava Poláková, www.miminodomino.sk

Ďakujem za spoluprácu. S tvorbou e-shopu som maximálne spokojná. Rovnako tak aj s ústretovosťou, ochotou pomôcť a poradiť, profesným a ľudským prístupom. Rada Vás odporúčam ďalej.

 

Iveta Csizmaziová, www.multicarteam.sk

Spoločnosť NajReklama s.r.o. som oslovila na základe recenzii a hodnotenia predchádzajúcich zákazníkov. Myslím že som dobre spravila. Ochotní, ústretoví, spoľahliví a nakoniec aj dobrá cena. Práve toto sú silné stránky spoločnosti NajReklama s.r.o. a to sa dnes cení. Dnes som dostala pochvalu od zákazníka za prehľadnosť a spracovanie e-shopu, čo je najlepšia vizitka jeho práce. Môžem vrelo odporučiť. Ďakujem za vytvorenie e-shopu.

 

Peter Revický, www.galeatactical.sk

Na spoločnosť NajReklama s.r.o. sme sa obrátili vďaka odporúčaniu jedného z ich predchádzajúcich klientov.
S ich prácou sme taktiež veľmi spokojní. Bezproblémová a rýchla komunikácia, okamžité reagovanie na naše požiadavky.
Ich služby môžme odporučiť každému.

 

Ing. Milan Krasňan, www.promaenergo.sk

S prácou spoločnosti NajReklama s.r.o. som veľmi spokojný. Sú komunikatívni, kreatívni a spoľahlivi.

 

Michal Šipka, www.predajmito.sk

Vrelo odporúčam všetkým. Som veľmi spokojný.

 

Vladimír Štec, www.zlatanotok.eu

So spoločnosťou NajReklama s.r.o. bola bezproblémová spolupráca. Ďakujem ešte raz.

 

Mgr. Pavol Baňacký, www.procomat.sk

Maximálna spokojnosť s výsledkom objednávky, ako aj s rýchlosťou výroby a komunikáciou počas nej.

 

Zuzana Osúchová, www.duos.sk

Spoľahliví, ochotní a hlavne trpezliví ľudia. Ochotne pomôžu a poradia. S ich prácou som veľmi spokojná. Doporučujem !!!

 

Dominika Držiková, www.2dad.sk

Veľmi si pochvaľujem spoluprácu so spoločnosťou NajReklama s.r.o.. Stránka dopadla perfektne, zákazníci, ako aj majitelia značiek prevádzkovaných na našom e-shope, si pochvaľovali moderný,pekný ale aj funkčný vzhľad stránky. Naj Reklama má aj moje vrelé odporúčania.

 

Mgr. Nikola Hergovitsova, www.marri.sk, www.artshop.marri.sk

Touto cestou Vám prejavujem vďaku za ústretovosť a prekvapivú rýchlosť pri riešení našich požiadaviek a som rada, že sme si na začiatku rozbiehania nášho biznisu vybrali Vás.

 

Ivajlo Totev, www.pozemkyvbulharsku.sk, www.lacnejsieakoinde.sk

Poďakovanie za rýchle vytvorenie e shopu, aj webu, následovné zaučenie a doladenie. Cením si rýchlej komunikácie a riešenie problémov. So službami som veľmi spokojný.

 

Ing. Katarína Janičinová, www.katarinkak.sk

Stále objavujem nové veci, ktoré mi uľahčujú prácu s eshopom. Ešte raz ďakujem za celkovú spoluprácu, so stránkou som veľmi spokojná a chválim vás kade chodím.

 

Silvia Kaľavská, www.primarkomoda.sk

Som spokojná s prácou spoločnosti NajReklama s.r.o.. Dobrá komunikácia a výborný výsledok. Odporúčam.

 

Peter Sadloň, www.allgood.sk

Ďakujem za bezproblémové vytvorenie eshopu! Odporúčam určite všetkým. Ja ako začiatočník a laik som bol spokojný najmä s vysvetlovaním rôznych funkcií v jazyku, ktorý som nemal problém pochopiť. Nech sa Vám darí a ešte raz ďakujem!

 

Zuzana Čomorová, www.mibexstavby.sk

So službami a spoluprácou som mimoriadne spokojná. Veľmi ústretoví, ochotný prístup a promtné reakcie.

 

Ján Pivarník, www.hannelstouch.sk

Skvelá komunikácia, ústretovosť, ochota, pochopenie, profesionalita, trpezlivosť. Veľmi pekne ďakujeme za spoluprácu s nami pri vytvorení našej Web stránky. Máte naše odporúčania a tešíme sa na prípadnú dalšiu.

 

Zuzana Hricová, www.verodesign.sk

Určite odporúčame , pretože v NajReklame nám vždy poradili, pomoholi a spravili všetko na našej stránke, o čo sme ho požiadali. ĎAKUJEME.

 

Ing. Jozef Drahovský, www.jankinetorty.sk

Ďakujem za spoluprácu a ochotu. Som nadmieru spokojný ako s prístupom a ochotou a samozrejme rýchlosť akou prebehla spolupráca, naozaj môžem len odporučiť.

 

Alena Kravecová, www.bizal.sk

Rada by som vyjadrila spokojnosť s prerábkou mojej webstránky. Stránka bola hotová v krátkom časovom období, vo veľmi dobrej kvalite, za vynikajúcu cenu. S tvorcami stránky sa mi komunikovalo veľmi dobre, boli neustále k dispozícii a ochotní.

 

Jozef Križan, www.krizanad.sk

Ďakujem veľmi pekne za vytvorenie webstránky. Skvelá spolupráca.

 

Ing. Marianna Janotková, www.uctovnictvo-mm.sk

Chcem sa poďakovať za rýchle, profesionálne vytvorenie webstránky a maximálnu ochotu pomôcť vyriešiť akékoľvek nejasnosti v danej oblasti. So spoluprácou som veľmi spokojná.

 

+ pridať referenciu