Google AdWords

Cielená reklama na tých, ktorí Vás naozaj hľadajú.

google adwords

Chcete byť na prvých priečkach na Google bez nutnosti nákladnej a zdĺhavej SEO optimalizácie? Potom je reklamná kampaň Google Adwords to pravé riešenie pre Vás !

Jedná sa o takzvanú PPC reklamu (pay per click), teda platíte za počet kliknutí na Vašu reklamu.

Našim cieľom je nastaviť Vašu reklamnú kampaň Google Adwords tak, aby Vám s čo najnižším vkladom priniesla čo najviac zákazníkov.

Reklamnú kampaň Vám založíme, navrhneme (vyberieme najvhodnejšie kľúčové slová, vytvoríme pútavé reklamné texty, nastavíme sledovanie konverzií, remarketing, rozšírenia reklamy, v prípade záujmu aj bannerovú reklamu v partnerskej sieti) a nastavíme finančne tak, aby prinášala očakávanú návštevnosť pri dohodnutých finančných limitoch.

Kampaň Vám dokážeme zriadiť a nastaviť už za 200€ / jednorázovo. V prípade záujmu sa Vám o kampaň môžeme starať na mesačnej báze už od 50€ / mesiac.

V cene je zahrnuté kompletné nastavenie kampane v rozsahu max 10 reklamných zostáv/skupín. Rozsiahlejšie kampane kalkulujeme individuálne.

Optimálne riešenie je kombinácia kampane Google AdWords, Facebook marketingu, SEO optimalizácie a vyhodnocovania výsledkov za pomoci nástroja Google Analytics.

Neviete, ktorá služba je pre Vás najvhodnejšia ? Kontaktujte nás.

 Vedeli ste že ?

    • nesprávne nastavená kampaň Google Adwords vedie k premrhaniu investovaného kreditu?
    • nesprávny výber kľúčových slov vedie k zbytočným klikom návštevníkov, ktorí hľadajú niečo iné?
    • premrštené cenové ponuky vedú k menšiemu objemu klikov pri rovankom dennom limite?
    • nevhodne písané reklamné texty nezaujmú potencionálneho zákazníka?

Zaujala Vás naša ponuka ? Kontaktujte nás !