Google Ads (Adwords)

Cielená reklama na tých, ktorí Vás naozaj hľadajú.

google adwords

Chcete byť na prvých priečkach na Google bez nutnosti zdĺhavej SEO optimalizácie? Potom je reklamná kampaň Google Ads to pravé riešenie pre Vás!

Jedná sa o takzvanú PPC reklamu (pay per click), teda platíte za počet kliknutí na Vašu reklamu.

Našim cieľom je kompletne nastaviť Vašu reklamnú kampaň Google Ads tak, aby Vám s čo najnižším vkladom priniesla čo najviac zákazníkov.

Kampaň Vám dokážeme zriadiť a nastaviť už za 300€ / jednorázovo *. V prípade záujmu sa Vám o kampaň môžeme starať na mesačnej báze už od 60€ / mesiac.

V cene zabezpečíme:

  • vytvorenie tematických reklamných zostáv pre hlavné kategórie webu,
  • výber správnych kľúčových slov,
  • prípravu pútavých reklamných sloganov,
  • nastavenie remarketingu (reklama sa bude zobrazovať prioritne ľuďom, ktorú u ž Váš web navštívili),
  • sledovanie konverzií a import metrík z účtu Google Analytics,
  • vytvorenie reklamy v obsahovej sieti.

* V cene je zahrnuté kompletné nastavenie kampane v rozsahu max 5 reklamných zostáv/skupín. Rozsiahlejšie kampane kalkulujeme individuálne.

Požadujete aj dynamický remarketing?

V prípade, že budete používať naše eshopové riešenie, vieme Vám za doplatok 200€ nastaviť aj dynamický remarketing. Cena zahrňuje vytvorenie automaticky aktualizovaného exportu produktov, registráciu a prepojenie účtu Google merchant + nasadenie sledovacích kódov.

Pri klasickom remarketingu sa zobrazuje univerzálna reklamu návštevníkom, ktorí už Váš eshop navštívili.

Pri dynamickom remarketingu sa zobrazujú konkrétne produkty, ktoré si prezerali (názov, obrázok, cena, preklik na produkt). Reklama sa generuje vždy z aktuálneho zoznamu produktov vo Vašom eshope, bez nutnosti manuálneho prepisovania údajov.

A čo tak nákupná kampaň?

Nákupná kampaň zobrazuje konkrétne produkty z Vášho eshopu vedľa výsledkov vyhľadávania podľa vyhľadávacieho dopytu. Taktiež sa produkty prenášajú prioritne aj do záložky „nákupy“.

Nákupná kampaň vyžaduje generovať z eshopového systému správny export produktov a tento export produktov následne načítať do rozhrania Google merchant center a to zas prepojiť s kampaňou Google ads.

Rozšírenie o nákupnú kampaň Vám vieme zabezpečiť pri doplatku +150€ k dynamickému remarketingu.

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás!