Kariéra

Aktuálne pracovné pozície.

Náplň práce:

    • vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
    • komunikácia s klientami – prvý kontakt
    • príprava cenových ponúk na mieru

Pracovný pomer:

    • práca z domu
    • flexibilná pracovná doba
    • živnosť alebo práca na dohodu

Požadujeme:

    • dobrý ústny a písomný prejav
    • prehľad v aktuálnej ponuke služieb a ich obsahu

Platobné podmienky:

    • provízia zo získaných zakázok

    • tvorba web stránok na systéme WordPress
    • tvorba eshopov na systéme OpenCart
    • poskytovanie technickej podpory

    • TPP, práca na dohodu alebo živnosť

Požadujeme:

    • znalosť systému WordPress na pokročilej úrovni + referencie
    • kódovanie v html / css na pokročilej úrovni
    • PHP a MYSQL – mierne pokročilý
    • anglický jazyk – mierne pokročilý
    • dobrý písomný prejav
    • Adobe Photoshop – mierne pokročilý

Benefity pracovnej pozície:

    • vhodné aj pre absolventa VŠ (nieje podmienkou)
    • 1 deň v týždni home office
    • získanie cenných pracovných skúseností v zaujímavom odbore
    • neobmedzený služobný paušál aj pre súkromné účely
    • pravidelné prémie na základe Vašej výkonnosti
    • služobný notebook

    • dohodou