Úspešný eshop


uspesny eshop

Cieľom každého internetového predajcu je dosiahnuť úspešný eshop, teda maximalizovať zisk a minimalizovať náklady. Eshop sám o sebe ponúka veľký potenciál, oproti kamennej predajni. Nepotrebujete žiaden sklad, nepotrebujete priestory, nepotrebujete platiť za elektrinu, prenájom, za personál.

Začať podnikať s eshopom je omnoho menej náročné, hlavne finančne, ako s kamennou predajňou. Sú rôzne možnosti ako eshop nadobudnúť.

Ak vytvorenie eshopu zvažujete a chceli by ste, aby aj ten Váš bol úspešným, najlepšie riešenie je nájsť dodávateľa, ktorý Vám eshop nedodá jednorázovo a potom sa s Vami rozlúči, ale nájsť takého dodávateľa, ktorý s Vami bude spolupracovať dlhodobo.

Nestačí pripraviť eshop a ďalej sa oň nestarať. My Vám ponúkame okrem jednorázového zhotovenia eshopu aj možnosť dlhodobej spolupráce, pri budovaní mareketingovej stratégie eshopu, pri propagácii eshopu, pri sledovaní štatistík o Vašich zákazníkoch a uplatňovaní nových vylepšení, ktoré cielia k jedinému. Vybudovaniu úspešného eshopu.

Naša odmena môže byť jednorázová v podobe zakúpenia daného balíčka služieb + mesačne vykonanú prácu účtujeme hodinovou sadzbou, alebo Vám dodáme úplne všetko bez počiatočnej investície a odmeňovať nás budete časťou zo zisku. Majme spoločný cieľ, náš a hlave Váš zisk !

Túto ponuku venujeme len pre nás zaujímavým projektom vzhľadom na naše časové možnosti. Eshop od nás môžete získať aj za štandardných podmienok už za 699€ na stálo.

Copyright © 2011 - 2021 NajReklama s.r.o. | ochrana osobných údajov