SEO optimalizácia cesta k lepšiemu vyhľadávaniu


Mať dnes priestor na internete formou webovej stránky nestačí. Ak Vás Vaši potencionálny zákazníci nenájdu na prvých stranách vo vyhľadávačoch, zrejme nakúpia u Vašej konkurencie. Pre každú službu, výrobok nájdeme obrovské kvantum webových stránok, ktoré ponúkajú rovnaké, alebo trochu odlišné riešenie. Dnes stránku treba optimalizovať a vtedy prinesie požadovaný efekt.

Čo je to  SEO (seo optimalizácia) ?

SEO je skratka anglických slov search engine optimazation, teda optimalizácia pre vyhľadávače a delíme ju na on-page  a off-page .

optimalizácia pre vyhľadávače

On- page SEO

Je to optimalizácia samotných stránok, kde sa zameriavame na ich navigačnú štruktúru, obsah titulky stránok, kľúčové slová, url adresy, popisy.

Off-page SEO

Off-page faktory  úpravy, ktoré nie sú realizované na konkrétnej internetovej adrese . Je to  nákup spätných odkazov, registrácia do katalógov, linkbuilding.

Ak sa chceme zobrazovať vo vyhľadávačoch na vysokých pozíciach musíme hlavne pracovať na off-page faktoroch.

On-page optimalizácia ovplyvňuje ako sa vyhľadávače pozerajú na Vašu webovú stránku a off-page optimalizácia ovplyvňuje čo si budú vyhľadávače o Vašej stránke myslieť.

Cieľ seo optimalizácie?

SEO optimalizácia má za cieľ  je zviditelnenie Vášho webu vo vyhľadávačoch tak, aby na Vaše webové stránky prichádzalo čo najviac dobre zacielených návštevníkov za prijateľné náklady. Samotný proces optimalizácie je veľmi potrebný a  zvýši povedomie o Vašej webovej stránke.

Ak chcete aby Vás vaši zákazníci našli radi Vám s tým pomôžeme. 

Copyright © 2011 - 2021 NajReklama s.r.o. | ochrana osobných údajov