Reklamná kampaň Google Adwords


reklamna kampan google adwords

Chcete zvýšiť návštevnosť svojho webu nárazovo, bez zdĺhavej a veľa krát aj drahej optimalizácie ? Potom je reklamná kampaň Google Adwords to pravé riešenie pre Vás.

Jedná sa o takzvanú pay per click reklamu, teda  platíte za počet kliknutí na Vašu reklamu.

Reklama sa zobrazuje na základe vybraných kľúčových slov, ktoré sú následne previazané s textovým reklamným pútačom, ktorý sa zobrazí v prednostnom výpise vo vyhľadávači Google v pozícii hore, dole a v pravom pruhu, označené ako reklama.

Google Adwords

Poradie Vašej reklamy vzhľadom na konkurenciu sa radí podľa cenových ponúk za kliknutie. To znamená ak Vy nastavíte za Vašu reklamu cenu 0,1€ za klik, ale Vaša konkurencia 0,15€, bude Váša reklama nižšie ako konkurenčná. Ak na Vašu reklamu nikto neklikne, nič nezaplatíte.

Cieľom správne nastavenej kampane Google Adwords je s minimálnymi nákladmi na kliknutie dosiahnuť maximálne výsledky.

Neskúsení používatelia často nastavujú vysoké ceny za kliknutia a nesprávne kľúčové slová, čo vedie k rýchlemu vyčerpaniu kreditu a minimálnym ohlasom. Preto sa oplatí nechať si reklamu nastaviť u niekoho, kto s tým pracuje.

[box type=warn]Nesprávne nastavenie kampane často krát vedie k premrhaniu vstupnej investície.[/box]

My Vám ponúkame počiatočné nastavenie kampane, čo obnáša výber správnych kľúčových slov, analýzu konkurencie, nastavenie pútavých reklamných textov a optimalizáciu cenových ponúk.

Okrem toho ponúkame možnosť príležitostnej alebo pravidelnej správy Vašej reklamnej kampane Google Adwords, čo Vám prinesie plynulý a optimalizovaný chod Vašej kampane. Samozrejmosťou je dokumentácia vykonaných zmien a úprav.

Taktiež ponúkame zvýhodnené štartovacie balíky, ktoré obsahujú kredit + počiatočné nastavenie kampane za cenu, ktorú by ste zaplatili len za samotný kredit. Pre informácie o aktuálnej ponuke nás neváhajte kontaktovať.

Želáme Vám veľa úspechov s online marketingom !

 

 

Copyright © 2011 - 2021 NajReklama s.r.o. | ochrana osobných údajov