Príspevok na podnikanie – rozbehnite vlastný eshop


prispevok na podnikanie

Je pre vás príspevok na podnikanie zaujímavý, no neviete na čo ho zatiaľ využiť ? Začnite podnikať s vlastným eshopom!

Vytvoríme Vám eshop presne podľa Vašej predstavy (ak ešte predstavu nemáte, usmerníme Vás). Zriadime webhosting, zaregistrujeme doménu (názov eshopu), zaškolíme Vás ako eshop používať, pomôžeme s marketingom, nájdeme dodávateľa tovaru. Rozhodnite sa pre nás a dodáme Vám všetko pre to, aby ste mohli žiadať o príspevok na založenie eshopu.

Chcete prevádzkovať eshop, no neviete s akým sortimentom = nemáte dodávateľa tovaru ? Žiaden problém. V rámci nášho projektu www.affilnet.sk združujeme dodávateľov tovaru pre eshopy, ktorých tovar do vášho budúceho eshopu dokážeme okamžite importovať, Vám teda odpadne potreba tovar prácne po jednom vkladať. Ak si z našich dodávateľov nevyberiete, radi Vám nájdeme dodávateľa so sortimentom, ktorý by Vám mohol vyhovovať.

Odrádza Vás na vlastnom eshope nutnosť nakupovať tovar na sklad, vybavovať reklamácie, riešiť expedíciu tovaru ? Máme pre Vás riešenie !

Dodávatelia tovaru z projektu AffilNET spolupracujú aj formou preposielanie objednávok = tj. Vašou úlohou bude len zohnať zákazníkov, o vybavenie samotnej objednávky sa už postará Váš dodávateľ tovaru. Ak by sa vyskytla reklamácia, nemusíte ju riešiť, o všetko sa postará Váš dodávateľ. Z každej preposlanej objednávky máte percentuálnu províziu.

Automatický eshop prepojený so skladom dodávateĺa (bez nutnosti tovar ručne vkladať) vám vytvoríme už za 1490€ (jednorázovo). Klasický eshop s manuálnym vkladaním produktov Vám vytvoríme už za 990€ (jednorázovo). Viac informácií o možnosti zriadenia eshopu nájdete v sekcii tvorba eshopu.

Copyright © 2011 - 2021 NajReklama s.r.o. | ochrana osobných údajov