Prevádzkovanie eshopu – komu ho zveriť?


Aj v dnešnej dobe sa viacero kamenných obchodov vyhýba prevádzkovaniu eshopu. Hlavným problémom je, že obchodníci sa boja jeho prevádzkovania. Prevádzkovanie eshopu nie je zložité, ak máte správneho partnera, ktorý Vám pomôže s Vašimi technickými problémami. Na Slovensku každoročne zaniká množstvo eshopov, pretože sa ich prevádzkovatelia rozhodli pre nesprávne eshopové riešenie.

eshop obr.

Prečo eshop od nás?

  • Jednorázová investícia – Nemusíte platiť za prenájom eshopového riešenia ani za predĺženie licencie.
  • Počet produktov je neobmedzený – Nemusíte sa báť, že prečerpáte stanovené limity Vašich vložených produktov, alebo prijatých objednávok. Naše riešenia sú bez akýchkoľvek podobných obmedzení
  • Neustála technická a marketingová podpora – S akýmkoľvek problémom Vám radi pomôžeme. Súčasťou eshopu od nás je osobné, alebo telefonické školenie a používateľská príručka.
  • Moderný grafický dizajn – Náš eshop obsahuje moderné grafické prevedenie, samozrejmosťou je dokonalé zobrazovanie na mobilných telefónoch a tabletoch.

Základná SEO optimalizácia v cene – K tomu aby ste boli na dobrých pozíciach vo vyhľadávačoch je potrebná SEO optimalizácia. K našemu eshopu dostanete základnú SEO optimalizáciu zdarma.

Copyright © 2011 - 2021 NajReklama s.r.o. | ochrana osobných údajov