Prenájom eshopu – oplatí sa to ?


Ešte ste sa nerozhodli či zvoliť prenájom eshopu alebo kúpu eshopu ? Pomôžeme Vám !

prenájom eshopu

Prenajímaný eshop síce zdanlivo láka žiadnymi obstarávacími nákladmi, no vačšinou ponúka oproti kupovanému riešeniu minimálnu funkcionalitu. Keď sa pozriete na prenajímané eshopy, väčšina z nich sa graficky veľmi podobá, funkčnetakmer totožné. Funkčná výbava je väčšinou len základná, pričom ak chcete pridať nejakú službu budete musieť priplatiť rádovo v desiatkách alebo aj stovkách eur.

Ak si spočítate náklady na prenájom eshopu + počiatočné náklady na nastavenie patričnej funkcionality nad rámec zistíte, že pri prenájme eshopu ho niekoľko násobne preplatíte, podobne ako s prenájmom bytu. Tak prečo vyhadzovať peniaze za niečo, čo Vám nikdy nebude patriť ?

Veľa konkurenčných firiem, ponúkajúcich prenájom uvádza, že kúpa eshopu sa jednoducho nevyplatí, nakoľko to stojí rádovo tisíce eur. To je možno pravda, no u nás nie. U nás máte základný balík, ktorý obsahuje všetkú potrebnú funkcionalitu za jednorázový poplatok 699€, ak potrebujete viac funkcií, môžte využiť balíky optimum za 1299€ alebo premium za 1999€.

Ďalšou možnosťou ako získať finančne výhodný eshop je kúpiť hotový eshop na predaj. Takýto eshop na predaj obsahuje všetky potrebné funkcionality, ktoré štandardne ponúkame v balíku optimum, cenová úspora spočíva v už pripravenom grafickom dizajne, pri ktorom sa nepočíta s rozsiahlejšími úpravami.

Ročné náklady na prevádzku eshopu Vás budú stáť okolo 50€ v závislosti na tom, aký webhosting sa rozhodnete zvoliť. Tieto náklady nebudete hradiť nám, ale spoločnosti, ktorá prenajíma webhosting, teda priestor pre Váš web a doménu, teda názov Vášho webu.

Nemusíte sa báť zložitého vybavovania, webhosting a doménu Vám ochotne zriadime a zaregistrujeme. Taktiež Vám nastavíme emaily v tvare nieco@NazovVashoObchodu.sk

Nech sa rozhodnete akokoľvek, želáme Vám veľa úspechov v podnikaní na internete !

Copyright © 2011 - 2021 NajReklama s.r.o. | ochrana osobných údajov