Eshop zdarma, eshop zadarmo


eshop zadarmoAk hľadáte eshop zadarmo alebo eshop zdarma máte viacero možností, no žiadna z nich nevedie k rozumnému výsledku = rozbehnutiu plnohodnotného predaja. Veľa ľudí vyhľadáva eshop zadarmo, eshop zdarma, tak prečo nevyužiť niečo, za čo nemusíte platiť ?

Máte nasledové možnosti:

1.kamarát eshop stiahne z internetu a spraví mi to zadarmo“, alebo si ho stiahnete a nainštalujete sami.

Samozrejme, k dispozícii je mnoho open source systémov, ktoré je možné zadarmo stiahnuť, skúsenejším používateľom sa takýto systém podarí aj nainštalovať. Problémom je ale čo ďalej ? Základná inštalácia v 99% prípadoch nestačí.

Každé riešenie je unikátne a preto si vyžaduje svoju funkcionalitu, ktorú často krát voľne dostupný eshop v svojom základe neobsahuje. Taktiež počiatočné nastavenie takéhoto eshopu a jeho uvedenie do prevádzky vyžaduje isté „know how“, ktoré človek bez skúseností, začiatočník, nemá.

Okrem samotnej inštalácie a zabehnutiu je dobré, ak máte niekoho na koho sa môžete obrátiť s otázkami marketingu, prípadne riešením technických problémov promptne.  Takéto riešenie s cieľom ušetriť často krát užívateľa oberie o kopu času a vedie to nakoniec k zaplateniu eshopového riešenia od profesionálov.

2. eshop zadarmo od firmy, ktorá ponúka prenajímané eshopy

Táto možnosť je vhodná pre niekoho, kto to s eshopom nemyslí vážne, resp. plánuje rast. Vhodné je to pre niekoho, kto plánuje predávať niekoľko kusov tovaru a nezáleží mu nejak na funkcionalite, technickej podpore alebo dizajne. „Natrepem tam nejaké produkty a uvidím, čo to dá.“

Akonáhle Vám eshop začne rásť, začnete pociťovať obmedzenia takejto ponuky. Budete musieť prejsť na jeden z platených balíkov, problém je v tom, že eshop zadarmo ponúkajú firmy, ktoré ponúkajú len prenájom, teda platiť za vyšší balík služieb budete musieť permanentne, nie jednorázovo.

Eshop od nás máte za jednorázový obstarávací poplatok 699€ za balík „eshop Klasický“ alebo 1299€ za balík „eshop Optimálny“. Obe balíky služieb sú plnohodnotné riešenia vrátane všetkej potrebnej funkcionality a technickej podpory

Okrem samotnej inštalácie eshopu je dobré mať k dispozícii konzultanta, ktorý Vám poradí v oblasti marketingu, ako eshop efektívne rozbehnúť. Aké sú možnosti reklamných systémov a podobne. Taktiež je dobré mať k dispozícii promptnú technickú podporu. Ak nastane nečakaný problém alebo situácia, aby ste ju mohli hneď vyriešiť, čo pri variante 1 ani 2 nepripadá do úvahy, s našim riešením áno !

Eshop je nástroj, ktorého hlavný účel je tvoriť zisk. Každý zisk si vyžaduje investíciu, preto riešenia typu eshop zadarmo Vás len ťažko privedú k rozumným ziskom voči vynaloženému času a úsiliu.

Copyright © 2011 - 2021 NajReklama s.r.o. | ochrana osobných údajov