Eshop na mieru – presne podľa Vašich predstáv


eshop na mieru

Chystáte sa založiť eshop no neviete sa rozhodnúť či potrebujete eshop na mieru alebo Vám postačí eshop na prenájom? V tomto článku si povieme viac o tom, prečo je eshop na mieru vhodné riešenie, aj pre začínajúci eshop.

Základné rozdiely sú v náročnosti na obsluhu, funkcionalite, unikátnosti, možnostiach prispôsobenia a v cene.

Náročnosť na obsluhu

Prenajímaný eshop si nastavujete a napĺňate obsahom samostatne, bez pomoci. Aby ste si natavili všetky technické aspekty eshopu, musíte sa najprv zorientovať v technickej príručke.

Pri eshope na mieru ste „dirigentom“ Vy. Eshop Vám bude zhotovený presne podľa Vašich požiadaviek. Ak dodáte aj zoznam tovaru v podporovanom formáte, načítame ho do eshopu bez nutnosti produkty manuálne pridávať.

Nebudete si teda musieť lámať hlavu s prispôsobovaním farieb, nastavením dodacích a platobných metód, bannerov, nastavení skladu, fakturácie a desiatkami ďalších vecí.

Koľko stojí eshop na mieru?

eshop na mieru

Funkcionalita

Pokročilé funkcie ako je napríklad automatická synchronizácia so skladom dodávateľa, export pre účtový program, napojenie na skladové hospodárstvo, automatické zadávanie objednávok do systému dodávateľa a mnoho ďalších funkcií štandardne v rámci prenajímaného eshopu nedostanete.

Pri eshope na mieru Vám vieme zabezpečiť aj takéto technicky náročné prepojenia.

Unikátnosť

Prenajímaný eshop je väčšinou možné na prvý pohľad odhaliť, na základe dizajnu. Väčšina takýchto eshopov ponúka jednu z mála variánt grafickej šablóny len so zmenenými farbami.

Ak hľadáte unikátny dizajn, ktorý konkurencia nebude mať, potrebujete dobrý výber dizajnov. Pri eshope na mieru dostanete od nás na výber z vyše 300 kvalitných (zahraničných) dizajnov, pričom v cene Vám zvolený dizajn ešte prispôsobíme.

Prispôsobenie

Prenajímané eshopy väčšinou fungujú na spoločnom systéme. Preto ak máte nejakú požiadavku na novú funkciu, jej zapracovanie nie je rentabilné pre prevádzkovateľa, pokiaľ danú funkciu nedopytujú viacerí.

Eshop na mieru funguje na vlastnom systéme, nie je naviazaný na ďalšie eshopy. Preto ak príde s požiadavkou na novú funkciu, vieme Vám ju do eshopu zapracovať. Eshop na mieru je modulárny, to znamená, že je ho možné aj neskôr funkčne rozširovať.

Cena prenajímaného eshopu

Za prenajímaný eshop platíte na ročnej báze, v závislosti na funkcionalite v priemere okolo 100 – 300€ / rok. Ak to s vlastným eshopom myslíte vážne, určite by ste ho chceli prevádzkovať čo najdlhšie.

internetový predaj

Eshop na mieru si kupujete na stálo. Ak by ste sa po čase rozhodli s podnikaním prestať, môžete ho predať nikomu inému, je predsa Váš.

Ak teda hľadáte eshop prispôsobený Vašim požiadavkám, ktorý chcete zakúpiť na stálo a nechcete si ho svojpomocne nastavovať, odporúčame zvoliť eshop na mieru.

Potrebujete eshop na mieru? Rozhodnite sa pre nás.

Ku eshopu od nás  zabezpečíme aj:

  • nastavenie funkcií eshopu na mieru
  • prispôsobenie grafického dizajnu na mieru
  • školenie ako pracovať s eshopom
  • vzorové obchodné podmienky, reklamačný poriadok, podmienky ochrany osobných údajov podľa GDPR + ďalšie náležitosti
  • množstvo užitočných funkcií už v základe

 

Eshop Vám vieme zhotoviť už od 990€, viac info. Stačí nás kontaktovať.

Copyright © 2011 - 2021 NajReklama s.r.o. | ochrana osobných údajov