Email marketing – komunikujte so zákazníkmi efektívne


email marketing

V dnešnej dobe viacerí obchodníci a majitelia stránok podceňujú emailovú komunikáciu so svojimi bývalými, aktuálnymi a potenciálnymi zákazníkmi. Práve e-mail marketing je jeden z dôležitých nástrojov pomocou ktorého viete udržiavať kontakt s ľuďmi, ktorí prejavili záujem o to, čo ponúkate. Väčšine ľudí písanie emailov berie veľa času a energie. Je to namáhavé písať našim klientom, udržovať s nimi vzťah a popritom robiť svoju prácu.

Ako je to s Vami, baví Vás emailová korešpondencia, alebo skôr ubíja?

1. Cielenie email marketingu

Pomocou email marketingu ľahko vyberiete kto obdrží Vaše emaily a kto nie. Je to veľká výhoda, že viete nastaviť Vašu mailovu korešpondenciu na Vašu cieľovú skupinu. Potom, čo budete mať cieľovú skupinu, môžete spracovať e-maily, ktoré sú šité na mieru potrebám každého klienta.

2. Budujte vzťah s Vašimi zákazníkmi pomocou email marketingu

Váš email by nikdy nemal byť spam. Emailom by ste si mali budovať značku a udržiavať vzťah s Vašimi zákazníkmi. My Vám pomôžeme s nastavením Vašej emailovej kampane.

S email marketingom šetríte Váš čas, raz napíšete Váš email, rozvrhnete kedy ho chcete odosielať a ostatné za Vás urobí softvér . Dnes je to jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.
Ak chcete efektívnejšie využívať svoj čas a energiu začnite s email marketingom.

Copyright © 2011 - 2021 NajReklama s.r.o. | ochrana osobných údajov