Ako na tvorbu eshopu


ako na tvorbu eshopu

V dnešnej dobe je internet samozrejmosťou.

Stovky, ba tisícky ľudí bežne nakupujú nie v kamenných obchodoch, ale v eshopoch. Preto tvorba eshopu je tá správna voľba pre posilnenie Vášho podnikania.

Či už máte kamennú predajňu, alebo začínate s predajňou internetovou – eshopom, je správny čas nájsť si svoje miesto na „online“ trhu.

Tvorba eshopu vyžaduje splnenie niekoľkých kritérií, ktoré by ste pred samotnou tvorbou eshopu mali zvážiť:

1. Založenie živnosti – na začiatok Vám bude pre Váš eshop postačovať zivnosť, nemusíte z hurta zakladať s.r.o.

2. Výber predávaného sortimentu. Ako je všeobecne známe, najlepšie je podnikať v tom, v čom sa najlepšie vyznáte. Rovanko je to aj s ponúkaným sortimentom.

3. Kde a komu zveriť do rúk tvorbu eshopu. Na slovenskom trhu je tvorba eshopu možná v dvoch variantách.

Prenájom – platíte stále, funkcionalita a dizajn je veľa krát obmedzený, za nadštandardné funkcie si musíte riadne priplatiť.

Kúpa. Tvorba eshopu u nás Vás výde len 699€ za balík služieb eshop klasický vhodný pre každý bežny eshop. Ak máte záujem zvýhodnený balík služieb s rozšírenými možnosťami, potom tu máme balik eshop premium za 999€. Tieto ceny sú koncové a jednorázové. Nejedná sa o prenájom.

Ak už budete mať zabezpečenú živnosť, vybraný správny sortiment tovaru a tvorba eshopu bude ukončená, bude nutné zvoliť správnu marketingovú stratégiu. Reč bude o online marketingu.

1. Google Adwords – ppc reklamná kampaň, teda platíte za počet klikov na Vašu reklamu, pričom Vaša reklama bude pri správnom nastavení vždy na prvej strane, na dané kľúčové slová. Ponúkame zvýhodnené štartovacie balíky, ktoré obsahujú v cene štartovací kredit a počiatočné, prípadne aj priebežné úpravy kampane, aby dosahovala vždy optimálny výkon vzhľadom na vynaložené prostriedky.

2. Etarget – taktiež ppc reklamná kampaň, ktorá sa zobrazuje na veľkých slovenských weboch na základe kontextového obsahu článkov. Taktiež sa jedná o ppc reklamnú kampaň.

3. Cenové porovnávače. Ak Váš sortiment je konkurencie schopný a hlavne predajný aj cez porovnávače cien, je veľmi výhodné ho práve tu ponúkať. Veľa našich zákazníkov denne predáva desiatky produktov práve vďaka týmto porovnávačom cien. Jedná sa napr. o Heureka.sk, Najnakup.sk, Pricemania sk. a pod. Naše eshopy sú vybavené možnosťou napojenia na všetky porovnávače cien bez doplatkov.

4. Reklama na sociálnych sieťach – opäť je tu možnosť PPC kampaní, alebo prezentácie sortimentu za pomoci súťaží a pridávania noviniek do skupín a stránok napr na Facebooku.

Najlepšia je kombinácia všetkých možností online reklamy aj s offline reklamou.

V prípade, že tvorba eshopu pripadne nám, v cene budete mať možnosť bezplatnej konzultácie výberu tej najvhodnejšej reklamnej kampane práve pre Váš sortiment predaja. Neváhajte nás preto kontaktovať, spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie pre Váš eshop.

Viac informácií na tému tvorba eshopu nájdete aj tu.

Copyright © 2011 - 2021 NajReklama s.r.o. | ochrana osobných údajov