Aké je ideálne riešenie e-shopu?


eshopove riesenieVšetci máme potrebu v niečom vynikať, preto sa nemôžeme čudovať že viacerí obchodníci na internete sa snažia o čo najlepšie e-shopové riešenie. Ale na základe akých parametrov hodnotiť aké je ideálne e-shopové riešenie?  Je náročné hodnotiť najlepší internetový obchod. Hodnotiť môžeme z pohľadu obsahu, vzhľadu a na základe toho ako náročné je jeho použitie. Nemenej dôležitým prvkom je kvalita poskytovaných funkcií a služieb.

V tomto článku upriamime pozornosť na hodnotenie e-shopov z hľadiska vhodnosti ich riešenia pre špecifické potreby prevádzkovateľov a majiteľov a pozrieme sa na to aj z hľadiska spokojnosti zákazníkov.

Ak udržíme zákazníka máme najlepší internetový obchod

Zrejme mi dáte za pravdu že, najlepší internetový obchod je taký, na ktorý sa jeho zákazník pravidelne vracia a uskutočňuje opakované nákupy. Ak zákazník je spokojný nepotrebuje riešiť ako e-shop vyzerá. Pre neho je podstatné, že dostane to čo potrebuje. Pre majiteľa je to najlepší internetový obchod, pretože mu pravidelne tvorí zisk.

Pozrime sa na typické e-shopové riešnia

Ak ste obchodník, ktorý predáva na internete len obmedzené množstvo tovaru je pre Vás najideálnejším riešením štandardný jednoduchý e-shop, ktorý ponúka všetko čo zákazník aj obchodník potrebujú. Voľba tohto e-shopového riešenia je finančne nenáročná a časovo veľmi flexibilná. Je to najlepší spôsob ako sa dostať k vlastnému internetovému obchodu na internete. Ak Vaši zákazníci nevyžadujú rozsiahlejšie funkcie a ani vy ich nepotrebujete najlepším riešením pre Vás je“ krabicové riešenie“

Ak hodnotíme internetové obchody z pohľadu veľkých firiem, ktoré ponúkajú množstvo tovaru pre nich je najlepším riešením prémiový e-shop, ktorý má unikátny dizajn a pokročilé funkcie.

Ak by ste chceli e-shop, ale nemáte zatiaľ žiadneho dodávateľa tovaru riešením pre Vás je sieť Afillnet, ktorá ponúka široké portfólio dodávateľov. (http://www.affilnet.sk/)

Výsledok ktorý vyplinul z tohto hodnotenia je jasný. Najlepšie e-shopové riešenie  je také, ktoré presne zodpovedá  zámeru a obchodným podmienkam prevádzkovateľa.

 

Copyright © 2011 - 2021 NajReklama s.r.o. | ochrana osobných údajov