Affiliate software Vám pomôže expandovať


affiliate software

Affiliate software slúži na vybudovanie obchodnej siete predajcov vášho produktu alebo služby, tzv. siete affiliate parnerov.

Affiliate partner funguje ako váš nezávislý obchodník, ktorý vás propaguje na svojich najčastejšie tematických web stránkach. Každý predaj, ktorý vám tento affiliate partner sprostredkuje zaznamenáva affiliate software s cieľom transparentne vyplácať partnera.

Affiliate partner je odmeňovaný väčšinou províziou z objednávky, ktorú sprostredkuje. Samozrejme, možné je navoliť aj tzv. odmeňovanie za „lead“, teda za prineseného zákazníka.

Prečo mať vlastný affiliate program ?

  • rozšírenie predaja – získanie partnerov, ktorí vás budú propagovať
  • platíte len za skutočný predaj, partnerov odmeňujete na základe ich výkonnosti
  • predbehnite konkurenciu – affiliate marketing na Slovensku ešte len začína

Na to, aby ste získali takýchto predajcov potrebujete medzičlánok, ktorý stojí práve medzi web stránkou partnera a vašou web stránkou / eshopom. Týmto medzičlánkom je affiliate software, ktorý usilovne zaznamenáva všetky transakcie a umožňuje k ním prístup vám a rovnako aj vašimi affiliate partnerom.

Affiliate marketing sa pomaly dostáva aj na Slovensko. Predbehnite preto vašu konkurenciu a založte si vlastný affiliate program. S našim affiliate software AffilPie.com to zvládnete za pár minút bez zbytočných starostí už za 125€ / rok. V prípade otázok sa na nás neváhajte obrátiť, radi vám pomôžeme so správnym nastavením vašej 1. affiliate kampane.

Copyright © 2011 - 2021 NajReklama s.r.o. | ochrana osobných údajov