Eshop zdarma

Dodáme Vám všetko od technického riešenia až po marketing. Ponúkame aktívnu spoluprácu.

eshop zdarma

Máte niečím zaujímavý tovar no nemáte prostriedky na realizáciu eshopu, alebo jednoducho nechcete riskovať prípadný neúspech ?

Okrem klasickej ponuky tvorby eshopov za jednorázový obstarávací poplatok (od 699€)  ponúkame v obmedzenom množstve aj aktívnu formu spolupráce. Výška našej odmeny (provízie) závisí od obratu eshopu a je dohodnutá individuálne.

Nejedná sa teda o klasický eshop zdarma, kde dostanete veľmi obmedzené riešenie bez akejkoľvek podpory, alebo pomoci pri maximalizovaní zisku.

My sa staráme o technické riešenie, marketing a pravidelnú údržbu eshopu, Vy zas o tovar, objednávky a komunikáciu so zákazníkmi. Každý z nás sa venuje tomu, čo najlepšie vie s cieľom maximalizovať obrat a vytvoriť úspešný eshop.

Nakoľko sme kapacitne vyťažení, táto ponuka platí len pre vybrané, pre nás zaujímavé projekty.

Skúsenosti, ktoré sme získali pri zhotovení desiatok úspešných eshopov radi premietneme do nášho spoločného projektu.

Čo všetko vlastne dostanete vrámci ponuky eshop zdarma ?

  • technické riešenie eshopu, teda kompletne naprogramovaný a nastavený eshop
  • atraktívny grafický dizajn
  • marketing,
  • všetko, čo bude v rámci našich možnosti možné dodať

V prípade, že pre nás Vaša ponuka nebude zaujímavá, respektíve momentálne nebudeme mať pre realizáciu kapacitu, všetko uvedené Vám vieme dodať za bežných podmienok pre zhotovenie eshopu za jednorázový poplatok + konkretné marketingové balíčky na podporu predaja.

Neváhajte nás preto kontaktovať s Vašou predstavou vyplnením formulára. Na základe toho Vám bezplatne vypracujeme prieskum trhu a ponúkneme možné riešenia Vášho projektu.

začnite vyplnením formulára tu