3 mýty pri tvorbe webových stránok a eshopov


Prečo by som mal platiť za webhosting 50€ ak ho môžem mať zadarmo

Nástrahy bezplatného hostingu – Ak rozmýšlate o bezplatnom hostingu  musíte počítať s nežiadúcou reklamou na všetkých Vašich webových stránkach. Skutočnosť, že neplatíte  za služby, tak hostiteľ necíti potrebu poskytovať prevádzkovú spoľahlivosť. Neadekvátna zákaznícka podpora. S väčšinou Vašich problémov si budete musieť poradiť sami. Váš webový priestor je obmedzený takže nikdy nebudete schopní rozšíriť vašu stránku bez toho aby ste neprešli k platenému hostiteľovi. Platené hostingy umožňujú  zákazníkom používať ich vlastné doménové mená, ale väčšina bezplatných služieb požaduje, aby ste používali subdoménu hostiteľského mena.  Bezplatný alebo lákovo lacný webhosting  nie je nástroj pre plynulý chod Vašej web stránky alebo eshopu.

Cena vs kvalita trojka

Je veľa jednotlivcov, ktorí Vám budú garantovať super stránku, eshop za neuveriteľne nízku cenu. Ak sa prikláňate k cenovo nižšiemu riešeniu, nie to ani zďaleka tak výhodné ako sa zdá. Ľudia, ktorí Vám vytvárajú web stránku alebo eshop za nižšiu cenu často uprednosťujú kvantitu pred  kvalitou . Nedostatočná kvalita sa časom prejaví a Vy budete musieť znova investovať do pretvorenia Vašho projektu. Pri výbere Vášho dodávateľa sa sústredte nie len na cenu, ale rovnako aj na skúsenosti, referencie.

Dnes si založím eshop a zajtra zbohatnem

Mnoho podnikateľov sa snaží svoje podnikanie prezentovať na internete. Nie všetci sú ale úspešný.Prečo je tomu tak ?Niektorí podnikatelia zakladajú eshopy bez jasnej stratégie, vízie. Eshop bez jasnej vízie môže na trhu len ťažko uspieť. Samotný eshop sa úspešným nestane. Je k tomu potrebná marketingová, technická podpora, prepojenie na porovnáče cien, správna funkcionalita, unikátny produkt, analýza konkurencie, silná značka, kvalitný webhosting a hlavne správna voľba ehopového riešenia.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Copyright © 2011 - 2018 NajReklama s.r.o. | ochrana osobných údajov